Drage članice in člani, spoštovani ljubitelji kulture,

krepko smo že zakorakali v leto 2012, uprizorili nekaj gledaliških predstav, odprli fotografsko razstavo, izvedli filmsko projekcijo in vas o vsem tem obveščali po različnih poteh, tudi v obliki e-pošte.
Tokratno pismo pa je namenjeno temu, da vas spomnimo, da v kolikor še niste poravnali članarine za leto 2012, lahko to storite osebno v enem od naslednjih dveh terminov:

• sreda, 18.4., od 19.00 do 20.00 (avla Občine Škofljica)
  • sreda, 9.5., od 19:00 do 20.00 (avla Občine Škofljica)

V kolikor vam nobeden od navedenih terminov ne ustreza, lahko članarino poravnate tudi z nakazilom na TRR društva. Podatki za nakazilo so naslednji:

• Prejemnik: Kulturno umetniško društvo Škofljica, Šmarska cesta 3, 1291 Škofljica
  • Namen plačila: Članarina 2012
  • TRR pri PBS: SI56 9067 2000 0020 916
  • Referenca: 00-201200
  • Koda namena: OTHR

Članarina za leto 2012 ostaja nespremenjena in tako za polnoletne člane znaša 5 evrov, mladina do 18. leta, nezaposleni in častni člani pa so plačila članarine oproščeni.

Vse, ki še niste naši člani, pa bi radi sodelovali v naši dramski, foto ali filmski sekciji, vabimo, da se nam pridružite. Več informacij o našem delovanju in o možnostih kulturnega udejstvovanja znotraj društva dobite na našem e-naslovu kud.skofljica@gmail.com. Včlanite se prav tako lahko, če nas obiščete v občinski avli v enem od zgoraj navedenih terminov. Lahko pa tudi izpolnete pristopno izjavo ter jo podpisano pošljete:

• po navadni pošti na naslov Kulturno umetniško društvo Škofljica, Šmarska cesta 3, 1291 Škofljica
  • ali pa po elektronski pošti na kud.skofljica@gmail.com.

Zagnanosti, dobre volje in idej, ki bogatijo kulturno in ostalo prostovoljno ustvarjanje ni nikoli preveč, zato ne razmišljaj, temveč pridi in postani kulturnik! 🙂